چراغ قرمز!

3299.jpgگفت: معاون حقوقی و پارلمانی رئیس‌جمهور و عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون در مصاحبه با روزنامه فرهیختگان وابسته به دانشگاه آزاد گفته است؛ «امام یک اصلاح‌طلب بزرگ بودند»!
گفتم: اصلاح‌طلب به معنی واقعی آن که البته بودند ولی «اصلاح‌طلب» به معنی رایج آن که نستجیربالله معلوم است که نبودند.

گفت: چه عرض کنم؟! حضرت امام(ره) آمریکا را دشمن اصلی و شیطان بزرگ می‌دانستند و مدعیان اصلاحات در برابر آن کرنش می‌کنند و سر سازش دارند، امام می‌فرمودند اسرائیل غده سرطانی است و باید محو شود ولی مدعیان اصلاحات برخی از شعارهایشان را از سایت وزارت خارجه رژیم صهیونیستی می‌گیرند، امام راحل(ره) حمایت از فلسطین را وظیفه می‌دانستند و مدعیان اصلاحات شعار «نه غزه نه لبنان» سر می‌دادند.
گفتم: و مسجد آتش می‌زدند، نمازگزاران عاشورا را سنگباران می‌کردند، به ساحت عاشورای حسینی(ع) اهانت می‌کردند و نتانیاهو آنها را «بزرگترین سرمایه اسرائیل در ایران» می‌دانست و...

گفت: یعنی این آقای معاون رئیس‌جمهور تصور می‌کند مردم وطن‌فروشی مدعیان اصلاحات را از یاد برده‌اند و یا اینکه در میان توده‌های دلباخته حضرت امام(ره) هیچکس نیست پته آنها را روی آب بریزد که اینطوری درباره حضرت امام(ره) حرف می‌زند؟!
گفتم: چه عرض کنم؟! یارو با سرعت از چراغ‌قرمز رد شد و یک عابر را زیر گرفت و کشت، افسر راهنمایی بهش گفت؛ چراغ قرمز به این بزرگی را ندیدی؟ و یارو گفت؛ چراغ را دیدم ولی شما را ندیدم!

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
کپچا تصویری
کارکترهایی که در تصویر نمایش داده میشوند را وارد کنید